Заходи з питань національно-патріотичного виховання

З метою виконання наказу МОН України № 641 від 16.06.2015 року "Про затвердження Концепції національно-патріотичного виховання дітей і молоді,заходів щодо реалізації Концепції національно-патріотичного виховання дітей і молоді там етодичних рекомендацій щодо національно-патріотичного виховання у загальноосвітніх навчальних закладах", наказу МОН України № 768 від 16.07.2015року "Про національно-патріотичне виховання в системі освіти"

в закладі затверджено заходи з питань нацонально-патріотичного виховання
№ з\п Змііст роботи Термін ВідповідальнийПримітки
1 Створення та постійне оновлення на сайті ЗДО рубрики "Патріотичне виховання" вересень 2023 вихователь-методист Ткачова Г.П
2 Розроблення перспективного планування з патріотичного виховання для всіх вікових груп жовтень 2023 вихователь-методист Ткачова Г.П
3Провести онлайн- екскурсію для дітей старшого дошкільного віку в краєзнавчий музей квітень 2024 вихователь-методист Ткачова Г.П.
4Систематичне оновлення матеріалів в осередках українського колориту протягом року вихователь-методист Ткачова Г.П.
5 Провести тематичний тиждень "Майстерня умільців", тиждень українського фольклору жовтень-листопад 2023, січень 2024 вихователь методист Ткачова Г.П.
6 Провести тематичне вивчення "Організація освітньої діяльності по національно-патріотичному вихованню дошкільників" грудень 2023 вихователь-методист Ткачова Г.П.
7 Засідання творчої групи "Гуманізація педагогічного процесу засобами ознайомлення дошкільників з історичним минулим та сучасністю" січень 2024 вихователь-методист Ткачова Г.П.
8 Робота над творчими проектами "Україна- моя Батьківщина" протягом року Явтушенко Н.О.
Шостенко Г.В.
Ткачова Г.П.
Плотнікова Л.О.
9 Провести конкурс "Міні-музей українського побуту в групі" листопад 2023 вихователь-методист Ткачова Г.П.
10 Відкритий перегляд "Українська пісня, як джерело духовності" жовтень 2023 Шостенко І.С.
Юліна О.В.
11 Родинне свято " Рід ,родина, Україна" березень 2024 вихователь-методист Ткачова Г.П.
12 Консультація для батьків "Формування національно-патріотичних якостей у дошкільників в умовах сім'ї" грудень 2023 вихователь-методист Ткачова Г.П.