В закладі дошкільної освіти № 296 мовою освітнього процесу визначено українську мову

Основними засадами програми виховання і навчання дітей від двох до семи років є Освітня програма «Дитина» : «забезпечення гармонійного та всебічного розвитку особистості» та програма "Впевнений старт". А формування всебічно розвиненої особистості неможливе без використання культурної спадщини рідного народу. В нашому садочку використовують варіотивні програми "Україна- наша Батьківщина" та "Скарбниці моралі".

Сучасна педагогіка будується на відродженні духовності українського народу, його менталітету. Тому дошкільне виховання має ґрунтуватися на засадах родинного виховання, надбаннях народної педагогіки, національної культури.

Метою роботи закладу дошкільної освіти №296 є :

формування громадянської компетентності дошкільника на основі ознайомлення його з народними традиціями та виховання у них любові до Батьківщини.

Всі ці засади реалізуються дошкільним навчальним закладом через засоби реалізації змісту громадянського виховання , а саме:

- рідна мова, родовід;

- рідна історія, краєзнавство;

- рідна природа;

- фольклор, національне мистецтво;

- родинно - побутова культура;

- національні традиції, обряди, звичаї.

Завданнями роботи закладу дошкільної освіти №296 є:

- проводити роботу по створенню й підтримці сучасного освітнього простору, сприятливого для гармонійного розвитку особистості дошкільника як гаранту готовності до Нової української школи та реалізації індивідуальних творчих потреб кожної дитини

- продовжувати роботу щодо національно-патріотичного виховання дошкільників шляхом створення відповідних умов для розвитку духовно-моральних якостей, емоційно-ціннісного ставлення дітей дошкільного віку до рідного краю, рідної природи, Батьківщини

- Розвивати пізнавальний інтерес дітей дошкільного віку засобами ігрових освітніх технологій; формувати пізнавальний інтерес під час дослідницько-пошукової діяльності

впровадження програми "Впевнений старт" в групах молодшого (група №8), середнього ( №3),та старшого (№ 4,9) дошкільного віку.